Přirozeně bezlepkové dortíky z oříšků a ovoce.

ZAVOLEJTE NÁM

+420 737 510 385

NAPIŠTE NÁM

info@deniraw.cz

KULIČKY

Vyber si příchuť

Můžete si vybrat ze stálé nabídky: Limetka, Citrón, Čoko-banán, Čokoláda, Čokoláda z lískových oříšků, Bílá čokoláda, Vanilka, Lesní plody, Mango, Ananas, Švestka, Mandle, Kokos, Matcha.

Zdobení

Nejčastěji na ozdobu používám mrazem sušené ovoce, sušené květy, pistácie, mandle, bio kokos. Z větší části používám bio suroviny.

450 Kč – 0,5 kg

850 Kč – 1 kg

Všechny dezerty jsou přirozeně bezlepkové z oříšků a ovoce. Krém kuliček je tvořený z ořechů. Nejčastěji používám kešu ořechy. Pro ztuhnutí používám bio kakaové máslo, nebo bio raw kokosový olej. Nejčastěji sladím datlemi, bio rýžovým sirupem, nebo bio kokosovým cukrem. Do ovocných krémů používám přes sezónu nejradši čerstvé a lokální ovoce. Pokud to jde. Nestříkané jahody beru ze samosběru z farmy pod Hvězdou.

Kuličky jsou na objednávku. Pokud chcete něco ochutnat, stačí napsat, zavolat a objednat si ideálně 4 dny předem. Věřím, že kuličky udělají radost a vykreslí úsměv na tváři.

Množství

0, 5 kg – cca 25 ks

1 kg – cca 50 ks

Doprava

Dortíky je možné si vyzvednout v Kroměříži. Rozvoz domů je po Kroměříži zdarma. Ostatní závozy jsou možné po předchozí domluvě. Cena dovozu se odvíjí podle ujetých kilometrů. Rozvoz je možný do vzdálenosti 200 km.

SLEDUJTE NÁS